Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 4, 2020 in Remonty i budowa |

Czujki alarmowe Bosch – bezpieczeństwo w Twoim domu

System alarmowy do domu to nic innego jak zespół współpracujących ze sobą urządzeń, mających na celu zmniejszenie ryzyka włamania czy napadu. Do urządzeń tych należą czujki alarmowe Bosch przeznaczone zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Decydując się na model od renomowanego producenta, można być pewnym profesjonalnego działania urządzenia, które w przypadku systemów alarmowych jest priorytetową kwestią.

Jakie czujki alarmowe oferuje Bosch?

Najpopularniejsze czujki wykorzystywane w systemach alarmowych to czujniki ruchu PIR, zapewniające natychmiastową reakcję na obecność człowieka bez generowania fałszywych alarmów z innych źródeł. Czujniki te można podzielić na modele wykrywające ruch na podstawie detekcji promieniowania podczerwonego i na urządzenia wykorzystujące mikrofale. Kolejnym rodzajem czujek oferowanych przez markę Bosch są czujki stłuczenia szkła przeznaczone do ochrony pomieszczeń z licznymi przeszkleniami. Najbardziej zaawansowanymi technologicznie modelami są czujniki fotoelektryczne.

Dlaczego warto wybrać czujki alarmowe Bosch?

Czujki alarmowe marki Bosch cechuje również samodzielne dostosowywanie czułości. Identyfikacja osób następuje więc bez względu na panującą w otoczeniu temperaturę. Modele Bosch są łatwe w montażu, ponieważ zostały wyposażone w samoblokującą się obudowę i poziomicę pęcherzykową. Redukcja fałszywych alarmów, odporność na zwierzęta domowe, jak również dostępność wielu modeli, a przy tym wysoka estetyka każdego z oferowanych urządzeń to niekwestionowane argumenty przemawiające za wyborem czujek alarmowych Bosch. Dodatkowym atutem są ich niewielkie rozmiary, neutralne kolory i możliwość montażu na ścianie, w rogu lub na suficie. Wysokiej jakości materiały i precyzja wykonania sprawiają, że po czujki Bosch chętnie sięgają nie tylko właściciele domów, ale też firmy, sklepy oraz instytucje.