Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 26, 2018 in Remonty i budowa |

Ile kosztują okna dachowe? Cena to rzecz względna. Okna dachowe Białystok

Zakup okien dachowych to sprawa do przemyślenia i zasobności portfela. Okna dachowe Białystok to ceny konkurencyjne z uwagi na fakt, że jest to zagłębie fachowców od montażu okien dachowych.

Ile kosztują okna dachowe?

Wszystko zależy od wielu czynników. Od materiału z jakiego zostały wykonane, czy są plastikowe, drewniane, czy powlekane poliuretanem. Ważna jest sama szyba, czy hartowana, czy laminowana. Cenę podwyższają dodatkowe okucia i nawiewniki. Najtańsze są okna obrotowe, najdroższe uchylno – obrotowe, no i balkonowe.
Cena zależy również od koloru wybranego przez klienta, dołączonej automatyki i rodzaju kołnierza.

Okna dachowe Białystok

Więc, ile kosztują okna dachowe w złotówkach?
Ceny wahają się od 750 złotych, ale doliczyć trzeba usługę montażu, do nawet 9000 złotych za okna balkonowe. Zwykłe wyłazy to kwota od 200 do 300 złotych. Okna dachowe Białystok oferują promocyjne ceny i fachowy montaż. Warto zapoznać się z ofertę, zanim dokona się wyboru. Czy montaż najtańszych okien to rzeczywiście to co chce się mieć w domu. Może lepiej zastanowić się jakie będą pasowały do domu. Być może lepiej zainwestować w droższe, ale bardziej funkcjonalne rozwiązania, z których korzystania będzie się bardziej zadowolonym i które podniosą wartość nieruchomości. O atrakcyjności wizualnej też trzeba wspomnieć. Jeśli chcemy się cieszyć pięknymi widokami, może warto zastanowić się nad większymi, panoramicznymi lub balkonowymi oknami.
Okna na klatkę schodową mogą być zwyczajne, lecz z uwagi na utrudniony dostęp, lepiej zaopatrzyć je w elektroniczną obsługę. Okna do łazienki, choć nieduże, powinny być odporne na wilgoć, z dobrą wentylacją.