Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 30, 2018 in Remonty i budowa |

Okna dachowe ranking i opinie.

Jest sporo zwolenników okien dachowych, jest także duży wybór najróżniejszych firm produkujących okna dachowe. W internecie przedstawiane są najróżniejsze okna dachowe ranking.

okna dachowe ranking

Rankingi kierują się kosztami całkowitymi instalacji okien dachowych i stosunkiem jakości do ceny.
Przoduje firma FAKRO, jako produkująca okna najwyższej jakości i mająca największy asortyment, ale zaraz potem najbardziej popularny jest VELUX, który oferuje innowacyjne rozwiązania. Trzecie miejsce zajmuje OKPOL, stawiający na funkcjonalność.
Wszystkie wyżej podane firmy spełniają odpowiednie wymagania klientów, ważną kwestią jest natomiast cena podobnych modeli i dbałość o szczegóły wykończeniowe.

okna dachowe roto opinie

Co do opinii to różnie z tym bywa. Zawsze znajdzie się niezadowolony klient, piszący nieprzychylne komentarze. Tak jest w przypadku okna dachowe roto opinie. Klienci zarzucają firmie odrzucanie reklamacji i konieczność malowania okien, co w dzisiejszych czasach jest dziwne. Okna dachowe powinny być przystosowane do długiej eksploatacji, bez konieczności odnawiania. Zrozumiałe jest natomiast, że drewniane okna to nie plastik i nie da się ich nie konserwować co kilka lat.