Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 26, 2018 in Remonty i budowa |

Okna dachowe zabudowa Łódź. Zabudowa okna dachowego.

Nie wystarczy uatrakcyjnić dachu poprzez montaż okien połaciowych, okna dachowe należy też odpowiednio zabudować. Oczywiście najpopularniejszą i najbardziej rozpowszechnioną zabudową są stalowe profile i płyty kartonowo gipsowe. Wielu fachowców właśnie w takim typie zabudowy się specjalizuje. Jest to jednak metoda wymagającego przycinania, szlifowania i malowania powierzchni. Jeśli ten sposób stanowi jakiś problem, można zastanowić się nad zabudową gotową.

Okna dachowe zabudowa

Okna dachowe zabudowa, to także gotowa zabudowa płytami drewnianymi lub PCV. Są one łatwe w montażu i estetycznie wyglądają, nie mówiąc już o czystości, nie wymagają bowiem szlifowania i malowania.
Zamawia się gotową zabudowę i montuje do okna, oczywiście nie bezpośrednio, zasadą podstawową bowiem jest, nie naruszanie budowy okna i ościeżnicy. Stracimy gwarancję.

Okna dachowe Łódź

Oczywiście przed zabudową warto dobrze uszczelnić i ocieplić wnękę okienną, najpiękniejsza bowiem obudowa okienna na nic się nie zda, gdy pojawi się w domu wilgoć, chłód, lub co gorsza przecieki.
Okna dachowe Łódź to profesjonalne wykańczanie wnęk dachowych. Warto powierzyć fachowcom, zabudowę swoich okien dachowych.