Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 2, 2018 in Remonty i budowa |

FAKRO to okna dla Ciebie. Jak uszczelnić okna dachowe FAKRO? Okna dachowe FAKRO instrukcja obsługi

Obsługa okien dachowych jest, można tak powiedzieć, intuicyjna. Zależy to, oczywiście, od rodzaju i umiejscowienia okna. Te usytuowane wysoko, wymagają odpowiednich drążków ZTS lub elektronicznego sterowania.

Okna dachowe FAKRO instrukcja obsługi

Tradycyjne, manualnie obsługiwane okna dachowe, posiadają klamki i ewentualnie dodatkowe zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem. Jeśli jednak jest obawa przed użytkowaniem okna, stosowne jest zapoznanie się na stronie internetowej okna dachowe FAKRO instrukcja obsługi
Zasada działania zestawów izolacyjnych różnych firm jest podobna. Składa się z kołnierza przepuszczającego parę i pomagającego przyłączenie bezpośrednio na łaty. Dodaje się do uszczelnienia wełnę naturalną, odpowiednio zaimpregnowaną. Jest miękka i umożliwia dokładne wypełnienie szpar wokół okna.

Jak uszczelnić okna dachowe FAKRO

Jeśli chodzi o szczelność okien, to najlepiej odpowiednio zabezpieczyć okna przy montażu. Jak uszczelnić okna dachowe FAKRO?
Firma FAKRO oferuje kompletne zestawy izolacyjne XPD. Zestaw ten idealnie chroni dom przed zawilgoceniem. Wełna chroni przed utratą ciepła, jednocześnie pozwalając izolacji oddychać. Kołnierz wykonany jest z paro przepuszczalnej membrany EUROTOP TPU 210T.
Jest to wysokiego gatunku zestaw, łatwy w montażu i na pewno odpowiedni dla wymagających klientów.