Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 13, 2017 in Ze świata |

Czy warto grać w ekstra pensję?

Totalizator Sportowy w większości przypadków oferuje gry, w przypadku których wygrana pierwszego stopnia wypłacana jest od razu. Wiadomo jednak, że w Stanach Zjednoczonych i nie tylko istnieją gry, które są wypłacane w ratach, przez określony czas. W Polsce taką grą jest ekstra pensja. W jaki sposób gra się w tę grę i czy rzeczywiście warto jest brać ją pod uwagę?
W losowaniu ekstra pensji losowanych jest pięć liczb z zakresu od 1 do 35 oraz dodatkowa liczba z zakresu od 1 do 4. Już trafienie dwóch liczb daje najniższą wygraną. Z powodu dość wysokiego prawdopodobieństwa trafienia zarówno wygranej najniższego, jak i najwyższego stopnia, cena jednego zakładu jest dość wysoka.

 

Losowania ekstra pensji odbywają się codziennie, po godzinie 21. 40. Na kuponie można określić, na ile losowań przeznaczony jest dany zakład oraz zdecydować się na granie tak zwaną stawką.
Wyniki ekstra pensja dostępne są na bieżąco w internecie. Dlatego też wiele osób sprawdza je właśnie w taki sposób. Można jednak udać się do punktu sprzedaży, gdzie wyniki również są udostępniane. Dla osób, które wolą sprawdzić kupon samodzielnie, wprowadzono skanery. Tam od razu wyświetla się wysokość wygranej.